Week In Cage 96: Vémola jest mistrzem papieru, mówi Octagon Warrior

BRATYSŁAWA. Musieli zatrzymać prestiżowy turniej w Belgii w obliczu spodziewanego odwetu.

Widzowie obsypali się po okolicy, a na widowni doszło do masowej bitwy. Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z wartościami sportu,Badr Hari był zły. Wszystko się rozpadło podczas legendarnego meczu kickboxerów.

Dokładnym przeciwieństwem była gala UFC w Londynie.

Carlos Vémola przygotowuje się do meczu bokserskiego, ale dwie słynne twarze Octagon wyśmiewały filmy z jego treningu.

Sprawdź cotygodniowy przegląd SvetMMA i magazyn Týden V klietke.

Bitwa fanów zakończyła turniej

To miała być Wielkanoc dla najwyższej ligi kickboxingu GLORY. Ale było odwrotnie. 80. Turniej Jubileuszowy nie przejdzie do historii.

Przedostatni mecz wieczoru odbył się podczas turnieju GLORY 80. Oczekiwany rewanż pomiędzy dwoma najlepszymi wrestlerami Arkadiuszem Wrzoskiem i Badromem Harimem.

Pierwsze dwie rundy przyniosły ciekawy pojedynek, który miał zakończyć się w trzeciej minucie. Do trzeciej rundy jednak nie doszło. Jedna grupa fanów zaatakowała drugą, co dosłownie wywołało publiczną panikę.

Według pierwszych informacji, po stronie polskiej nie brakowało także futbolowych bandytów.

Film rejestruje ataki pięścią i obiektami. Siły bezpieczeństwa nie miały innego wyjścia, jak natychmiast zamknąć prestiżowy turniej.

Mecz pomiędzy Wrzoskiem a Harim zakończył się w dwóch rundach bez rezultatu, a główny pojedynek wieczoru pomiędzy Levim Rigtersem a Jamalem Ben Saddikiem nawet się nie odbył.

Mecz został odwołany z powodu małej grupy chuliganów, którzy zniszczyli tego wieczoru. Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z wartościami sportu i chwały. Powinniśmy stawić temu czoła. Przykro mi, że mój przeciwnik nie zdawał sobie sprawy, jak niebezpieczne było zachowanie jego fanów,Hari był zły.

Uroczysta gala UFC w Londynie podekscytowana

Świetne mecze, elektryzująca atmosfera i zwycięstwa narodowych bojowników.

Po raz pierwszy od 2019 roku najlepsza organizacja mieszanych sztuk walki na świecie, UFC, postanowiła zorganizować imprezę na starym kontynencie.

Spośród wszystkich dwunastu walk na mapie, aż dziewięć zakończyło się przed upływem limitu czasu.

Tom Aspinall dosłownie zdominował główny turniej wieczoru, pokonując szóstego zawodnika w rankingu wagi ciężkiej UFC, Alexandra Volkova. To miał być pierwszy duży test dla 28-letniego zapaśnikaale nie tak doświadczonym przeciwnikiem, jak znalazł Volkov i Aspinalla zamówienie.

Łącznie dziewięciu zapaśników dodało do swoich wypłat premię obiadową w wysokości 50 000 $. To nowy rekord dla organizacji. W ten sposób wszyscy zawodnicy w turnieju, którym udało się wygrać przed upływem limitu czasu, zostali nagrodzeni.

„Wszyscy na to zasłużyli. Nie mogło być lepiej, nie można było napisać lepszego scenariusza na dzisiejszy turniej. Mecze były fantastyczne, zawodnicy włożyli w to wszystko” – powiedział prezydent UFC Dana White, który był bardzo dobre samopoczucie po turnieju.

White obiecał, że UFC powróci do Anglii w tym roku. W pierwotnym harmonogramie i harmonogramie turniejów nie było takiego kroku.

McGregor prosi o mistrza

Chociaż obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w klasyfikacji UFC w dywizji lekkiej, gwiazda Conor McGregor stanie przed wielkim wyzwaniem.

Irlandzki zawodnik wierzy, że byłby w stanie przełamać dominację mistrza Fair Division, Kamara Usmana.

Chce udowodnić to, czego nikt przed nim.  McGregor pyta mistrza, on odpowiada

Ale to nie pozostawiło Usmana samego długo czekać.

Obecnie prawdopodobnie najlepszy fighter w każdej kategorii wagowej w UFC zwalnia McGregora, gdy mówi, że najlepiej byłoby, gdyby irlandzka gwiazda ponownie rozważyła podobne plany, inaczej nie będzie to dla niego dobre.

„Naprawdę chcesz zobaczyć morderstwo w oktagonie?”, pyta Usman, który ma pięć udanych obrony tytułu w Fair Division.

Były mistrz Octagon nie może walczyć

Polski zawodnik Mateusz Legierski nie rozpocznie turnieju Oktagon Prime 5, który odbędzie się w najbliższą sobotę na kompleksie sfery X-bionic.

Były mistrz wagi lekkiej doznał kontuzji podczas walki z Matoušem Kohoutem, poinformował Oktagon MMA na portalach społecznościowych.

Czeski zawodnik na szczęście nie przegrał meczu. Będzie kontrolowany przez niemiecką Ardę Adas.

Wojownicy ośmiokąta wyśmiewają Vemol

Carlos Vémola przygotowuje się obecnie do majowego pojedynku z Marpem. Będzie to pierwszy w boksie dla Vémol, ale wierzy, że dzięki przygotowaniu poprawi swoją technikę i na ringu dokona pierwszego nokautu w karierze.

Jednak jego były rywal Alex Lohoré nie jest przekonany. Skomentował wideo z treningu Carlosa.

Carlos, to jest za wolne. Nie sądzę, że boks jest dla ciebie,Powiedział.

Leandro „Apollo” Silva, który od dawna rzuca wyzwanie Vémolowi na mecz, również brał udział w komentarzach na portalu społecznościowym. Ten ostatni oferuje przynajmniej jeden pojedynek w boksie.

Hej, chłopcze, widzę, jak trenujesz do boksu, prawda? To niesamowite, papierowy mistrzu. Gdybyś nie wziął przeciwko mnie meczu MMA, myślę, że wziąłbyś pudło. Oktagon, Ondro i Palo (Ondřej Novotný i Pavol Neruda, przyp. red.)co robić? Będzie ciekawie i fajnie.

Jest w tym papierowym mistrzem. Wystawa bokserska przeciwko raperowi!Silva napisał.

Miesiąc temu Lohore wrócił do klatki Oktagonu, pokonując w Pradze Zdenka Polívkę w Oktagonie 32. „Apollo” ostatnio walczył w Oktagonie w walce o tytuł z Davidem Kozmem.

Amatorskie Mistrzostwa MMA

Punktem kulminacyjnym sezonu stowarzyszenia GAMMA będą Mistrzostwa Świata Amatorów MMA, które za tydzień rozpoczną się w Amsterdamie w Holandii.

Oczekuje się, że za cztery dni zmierzą się ze sobą zawodnicy z ponad 100 krajów na całym świecie, a na imprezie nie zabraknie również reprezentacji Słowacji.

Za tydzień rozpoczną się mistrzostwa świata MMA, Słowacja będzie walczyć o medale

Słowackich zawodników będzie broniło 9 zawodników, na czele z trenerem kadry narodowej Dávidem Kedžuchem.

Martínek nie chce już walczyć w rosyjskiej lidze ACA

Czeski zawodnik Michal Martínek obecnie odmawia udziału w rosyjskiej lidze ACA.

Jego postawa odpowiada na wojnę na Ukrainie. ACA ma bardzo silne powiązania z czeczeńskim dyktatorem Kadyrowem, który musi być bezpośrednio zaangażowany w wojnę.

Dlatego Martínek opisał, jak to wygląda. Musiałem walczyć 15 kwietnia w Mińsku. Kiedy wybuchła wojna, naturalnie zareagowaliśmy. Powiedzieliśmy, że jeśli sytuacja się nie uspokoi, nie będziemy chcieli walczyć.

Obecnie pracujemy nad alternatywami, jest to dość trudne. ACA zawsze dobrze mnie traktowała, wszystko było tak jak powinno. W tej chwili jednak nie tak chcę się identyfikować” – powiedział w wywiadzie. sport.cz.

Cverna dotyka byłego szefa XFN

Alex Cverna właśnie wyzwał Tomáša Možný’ego na pierwszym turnieju RFA zaledwie kilka dni temu i już rzuca kolejne wyzwanie. Tym razem zaadresował go do Petera Kareša, z którym przeprowadził wywiad podczas wieczoru galowego Fight Night Challenge.

Były promotor XFN Petr Kareš również ma opóźniony pojedynek z Peterem Vondráčkiem w harmonogramie, więc ma duży wybór.

Robonik mówi sam za siebie, zaprasza swojego byłego szefa na mecz bokserski

„Wiem, że Peter Kareš opuścił mecz i chciałbym zaprosić go na mecz bokserski ze mną na Fight Night Challenge 3 czerwca.

Więc chodźmy. Dajmy fanom to, czego chcą” – powiedział Cverna.

Były promotor znany jest w Czechach nie tylko ze swojej pozycji w XFN, ale często zapomina się, że ma za sobą długą karierę w kickboxingu.

Z Oktagonu o tytuł polski

Marcin Naruzska powalczy o tytuł FEN wagi średniej w Polsce. Jego przeciwnikiem będzie Piotr Kuberski z wynikiem 9:1.

Naruszczka ostatnio walczyła w 29. Oktagonie w grudniu, pokonując Jakuba Běle.

Wcześniej w organizacji pokonał Erica Spicely’ego i rozegrał dwa mecze w krótkim czasie. Przegrał z Davidem Hoškiem iw zaciętym meczu o tytuł z Samuelem Krištofičem.

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.