Trener Kentoš po remisie z Polską: Wykorzystaliśmy skrzydła

mecz wstępny dla zawodników do lat 21

SŁOWACJA – Polska 2:2 (2:1)

Cele: 5. Jambor, 15. Marcelli – 8. Buksa, 60. Szmyt. sędziowie: Berka (CR) – Kmec, Pacák (SR), ŽK: Kaprálik – Szymański, 2497 widzów

Słowacja: Belko – Šikula, Leitner, Javorček, Selecký (59. Gomola) – M. Sauer (59. Nebyla), Rigo (69. Szolgai), Gajdoš (69. Veselovský) – Kaprálik, Jambor (69. Čerepkai), Marcelli ( 88. Pogrubienie)

Polska: Tobiasz (46. Biesczad) – Marczuk (46. Pyrka), Mosór, Bejger, Lipkowski – Rakoczy (41. Szmyt), Legowski, Oyedele, Zalewski – Szymczak, Buksa (46. Pienko)

głos:

Jaroslav Kentoš, trener SR „21”: „Moim zdaniem to sprawiedliwy remis. Polacy pokazali swoją jakość, ale z drugiej strony muszę powiedzieć, że szczególnie w pierwszej połowie mieliśmy znakomitą fazę przejściową. Wykorzystaliśmy skrzydła i cieszę się, że oni zwyciężył.” Polacy pokazali świetną jakość i przygotowanie zawodników. Dla nas taki mecz jest sposobem na jak najlepsze przygotowanie się do występów na poziomie międzynarodowym. „

Timotej Jambor, strzelec pierwszego gola SR: „Wyszliśmy na prowadzenie w pierwszej połowie, a potem doszliśmy do stanu 2:2. Myślę, że remis jest świadectwem tego meczu, chociaż Polacy byli prawdopodobnie trochę lepsi od nas. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się zdobyć bramkę w tym meczu pierwszy mecz „21” i pomóc drużynie. Z osobistego punktu widzenia jestem zadowolony, ale żałuję, że dzisiaj nie wygraliśmy. Wierzę jednak, że damy sobie radę i ja Następny mecz.

Ľubomír Belko, bramkarz i kapitan SR: „Zaczęło się dobrze, od razu padły trzy gole. Na pewno ucieszyło to kibiców. Później mecz toczył się głównie w środku pola i przed pierwszą przerwą nie było już żadnych sytuacji. Chcieliśmy aktywnie wejść w drugą połowę, bo nie udało nam się. do zdobycia drugiej połowy w Czechach lub Danii.Po stracie gola przy stanie 2:2 mecz rozgrywany był pomiędzy 1/8 finału.