Kevin Turpin awansował na stanowisko Dyrektora Regionalnych Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią. Będzie nadal koncentrować się na wzmacnianiu bazy rynków kapitałowych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej

Colliers, wiodący dostawca zróżnicowanych usług eksperckich i zarządzania inwestycjami w branży nieruchomości komercyjnych, został natychmiast awansowany na stanowisko Dyrektora Regionalnego ds. Rynków Kapitałowych Kevina Turpina w Europie Środkowo-Wschodniej.


Kevin Turpin, który wcześniej pracował jako regionalny dyrektor ds. badań w regionie, wnosi ze sobą rozległą wiedzę na temat rynku kapitałowego, którą zdobył podczas 17-letniego doświadczenia. W nowej roli skoncentruje się na dalszym rozwoju usług rynku kapitałowego Colliers w Europie Środkowo-Wschodniej. Colliers oferuje szeroki zakres strategicznych usług inwestycyjnych w nieruchomości komercyjne, w tym usługi doradcze po stronie kupna i sprzedaży, w tym due diligence biznesowe i techniczne.

Nominacja Kevina jest ważnym krokiem dla Colliers na poziomie Europy Środkowo-Wschodniej i Europy. Jestem przekonany, że dzięki naszym rozległym relacjom z klientami i znajomości rynku pomoże naszym obecnym klientom inwestycyjnym rozwijać się i podejmować właściwe decyzje strategiczne oraz przyciągać nowe możliwości. Razem zapewniamy bardziej wszechstronną i unikalną platformę regionalną dla inwestorów z większej liczby branż nieruchomości.”, powiedział Luke Dawson, dyrektor generalny Colliers Cross-Border Capital Markets, EMEA.

Cieszę się, że mogę powitać Kevina w tej nowej roli. Jego doświadczenie w analizie strategicznej, klasach aktywów i lokalizacjach geograficznych nie ma sobie równych w regionie i umożliwia nam oferowanie naszym klientom wyjątkowej i szerokiej gamyPowiedziała Monika Rajska-Wolinska, prezes Colliers Central and Eastern Europe.

Kevin ściśle współpracuje z Dorothy Wysokińską-Kuzdrą, Head of Corporate Finance and Housing Services w Europie Środkowo-Wschodniej, której zespół wspiera klientów w doradztwie, transakcjach i operacjach w sektorze mieszkaniowym i szerszym. rezydencjaoraz doradztwo w zakresie zadłużenia i kapitału.

Rozległa wiedza Kevina, a także wiedza i dogłębna analiza trendów rynkowych, pomogły klientom inwestycyjnym podejmować świadome decyzje dotyczące nieruchomości, zwłaszcza w ciągu ostatnich dwóch trudnych lat. Kevin jest również szanowanym prelegentem i panelistą na głównych międzynarodowych wydarzeniach związanych z nieruchomościami, gdzie dzieli się rynkami kapitałowymi i danymi badawczymi, a także prezentuje szerokie biznesowe spojrzenie na trendy rynkowe.

Cieszę się, że mogę objąć tę rolę. Colliers dysponuje już światowej klasy zespołami inwestycyjnymi w całej Europie Środkowo-Wschodniej i wspólnie będziemy dalej rozwijać naszą wiedzę i osiągać najlepsze możliwe wyniki dla naszych klientów w tym obszarze. Doradzam klientom wewnętrznym i zewnętrznym na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej od prawie 17 lat, zarówno w okresie wzrostu, jak i spadku rynku, dlatego nie mogę się doczekać zastosowania tego doświadczenia w nowej roli.– powiedział Kevin Turpin, dyrektor regionalny ds. rynków kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią.

Obszar CEE Colliers obejmuje Bułgarię, Czechy, Węgry, Polskę, Rumunię i Słowację.


Colliers (NASDAQ: CIGI; TSX: CIG) jest wiodącym światowym dostawcą usług doradczych w zakresie nieruchomości komercyjnych i zarządzania inwestycjami. Działa w 65 krajach i zatrudnia ponad 15 000 profesjonalistów, którzy wspólnie zapewniają fachową pomoc w zwiększaniu wartości właścicieli nieruchomości komercyjnych, najemców i inwestorów. Ponad 26 lat doświadczonego zarządzania i znaczny udział personelu wewnętrznego przyniosły akcjonariuszom roczny zwrot na poziomie prawie 20%. Posiada roczne przychody w wysokości 3,6 miliarda USD (4,0 miliardy USD, w tym spółki zależne) i zarządzane aktywa w wysokości 46 miliardów USD, maksymalizując potencjał nieruchomości i przyspieszając sukces klientów i pracowników.

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.