Jak oglądać F1, Puchar Świata w Piłce Ręcznej i Puchar Świata w Unihokej? (dzisiejszy program telewizyjny)

BRATYSŁAWA. Na fanów sportu czeka kolejny pracowity tydzień. Puchar Świata w Narciarstwie Alpejskim będzie kontynuowany w dyscyplinach szybkościowych.

Słowacka narciarka Petra Vlhová postanowiła za nimi tęsknić.

We wtorek dokończą pojedynek Fortuna League Senica z Żyliną. Zamknęli go w piątek z powodu obfitych opadów śniegu po pierwszej połowie 1:1.

Dla fanów sportów motorowych jedno wydarzenie w całym sezonie F1 może być decydującym punktem programu. W programie przedostatnia Grand Prix tego sezonu.

Kolarze będą jeździć na torze w Arabii Saudyjskiej. Ekscytujący pojedynek między Maxem Verstappenem i Lewisem Hamiltonem może rozpoznać swojego zwycięzcę.

Holender musi wygrać i jednocześnie liczyć na wahania rywala. Scenariusz jest jednak bardziej prawdopodobny, że o wszystkim zadecyduje następny wyścig.

Ucieszą się z tego również fani tenisa. Puchar Davisa trwa, co jest absolutną atrakcją sezonu, po którym następuje przerwa. Kto zostanie mistrzem po rocznej przerwie, gdy wydarzenie było poza programem z powodu pandemii koronawirusa?

Na przedstawicieli unihokeja i piłki ręcznej czekają ważne wydarzenia państwowe i ogólnopolskie.

Słowaccy unihokeiści dopiero rozpoczynają swoją pracę na mistrzostwach świata. Kobiety miały już za sobą dwa nieudane występy. Czy naprawią swój gust?

Na mistrzostwach świata pojawią się także słowaccy szczypiorniści. Czekają na nich pierwsze dwa mecze grupowe.

Dajemy Ci zapowiedź największych i najciekawszych rzeczy, które mają do zaoferowania następne siedem dni. Pełna oferta kursów walut można znaleźć na DOXXbete.

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.