Wojna na Ukrainie: Elizaveta Peskovová (24) upada pod sankcjami

Rosyjskie bomby spadają na Ukrainę i giną tam dziesiątki dzieci. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, piękna Elizaveta Pieskow (24 l.), upada w obliczu antyrosyjskich sankcji. Już na niej wylądowali. Chociaż żyje jak królowa ze względu na swoje pochodzenie, jej ograniczenia są wobec niej niesprawiedliwe.

Elizaveta radzi sobie bardzo dobrze w wieku zaledwie dwudziestu czterech lat. Jest założycielką firmy komunikacyjnej i dyrektorem przełomowej fundacji z tytułem magistra stosunków międzynarodowych – jej praca dyplomowa dotyczyła wpływu lobbystów tureckich i irańskich na kierunek amerykańskiej polityki zagranicznej. I może dobrze cieszyć się życiem.

Jej Instagram jest pełen zdjęć projektantów ubrań w luksusowych hotelach. Piękność bardzo dba również o swoją sylwetkę, co widać na jej zdjęciach. Ale czy bajkowe życie się skończyło? Dotknęła ją także wojna na Ukrainie.

„Oczywiście mam więcej możliwości, ponieważ nie jestem ze zwykłej rodziny” powiedziała przez telefon internetowy Zapoczątkowany. „Ale jeśli nie masz mózgu, te możliwości są dla ciebie bezużyteczne”. powiedziała, że ​​uważa za niesprawiedliwe, że nałożono na nią sankcje. „Właśnie wtedy do nas dotarło. Byłem bardzo zaskoczony, to dziwne, że nałożyli sankcje na kogoś, kto ma 24 lata i nie ma nic wspólnego z sytuacją”. dodała Pieskowa.

Ukraiński zwycięzca Master Chef uciekł do Pragi z córką (6): Barszcz gotuje na skarpie

Sankcje zostały nałożone na dziewczynkę 11 marca, tydzień później niż na jej ojca. Departament Stanu USA uważa go za jednego z głównych propagandystów Federacji Rosyjskiej. „Idealnie Ukraina powinna zostać wyzwolona i oczyszczona z neonazistów”. wskazano m.in.

Według Stanów Zjednoczonych Elizaveta skorzystała z potęgi swojej rodziny. Ładna blondynka ma dziesiątki tysięcy obserwujących na Instagramie. Pożerają bezpośrednio jego zdjęcia jak w gazecie. Ile pieniędzy obfituje w Peskovová, nie jest jasne. Ale na pewno nie może narzekać na biedę. Jednak z powodu wojny nie będzie już nic takiego jak wcześniej.

Rosyjski żołnierz próbował ratować życie swojej matce i córce: jego oddział zaczął do niego strzelać

wicepremier i minister spraw wewnętrznych Vít Rakušan (STAN) może sobie wyobrazić wysłanie misji pokojowej do Sojuszu Północnoatlantyckiego (NATO) na Ukrainę po rosyjskiej inwazji może mieć sens. Musi być jednak odpowiednio zdefiniowana prawnie, powiedział dziś w programie Terezie Tománková w CNN Prima News.

Przewodniczący grupy parlamentarnej SPD Radim Fiala opowiada się raczej za misją pokojową prowadzoną przez ONZ (ONZ).


Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson znalazł się pod ostrzałem za swoje oświadczenie, w którym porównał Ukraińców walczących z rosyjską inwazją do ludzi, którzy głosowali za Brexitem. Johnson powiedział w przemówieniu na Konferencji Partii Konserwatywnej, że: Brytyjczycy, podobnie jak Ukraińcy, mają instynkt wyboru wolności.

Jako niedawny przykład przytoczył głosowanie za wycofaniem się z Unii Europejskiej w 2016 roku. Komentarze Johnsona oburzyły polityków w Wielkiej Brytanii i Europie, podał dziś serwer. wiadomości BBC.


Rząd poprosi Izbę o przedłużenie stanu wyjątkowego, aby poradzić sobie z napływem uchodźców. O tym powiedział wicepremier Vít Rakušan w talk show Terezie Tománkovej Partia w CNN Prima News (PRÓBA). Według gubernatora Czech Południowych Martina Kuby (ODS) w obecnej sytuacji potrzebna jest sytuacja nadzwyczajna.

Gabinet ogłosił stan wyjątkowy na 30 dni w piątek 4 marca. Austriak powtórzył dziś, że w Czechach przebywa obecnie około 270 000 uchodźców wojennych. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przyznało ponad 200 000 wiz do tolerowania.

Zobacz wszystko online

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *