Ruszyła rejestracja do programu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2022. Firmy mogą zgłaszać się do 31 sierpnia 2022 r. do konkursu, w którym zarówno firmy o ugruntowanej pozycji, jak i start-up mogą zaprezentować swoją wiodącą pozycję w branży technologicznej.
Klasyfikacja Deloitte Technology Fast 50 CE wymienia najszybciej rozwijające się firmy technologiczne na podstawie ich procentowego wzrostu przychodów. Jej celem jest promowanie firm odnoszących sukcesy nie tylko w Europie Środkowej, ale na całym świecie. Do programu mogą zgłaszać się firmy publiczne i prywatne działające w branży informatycznej, finansowej lub środowiskowej, komunikacji, mediach i rozrywce, a także w sektorze zdrowia. Konkurs daje możliwość nawiązania kontaktów z kluczowymi firmami w branży za pośrednictwem platformy Fast 50, zdobycia rozpoznawalności na rynku, zwiększenia świadomości marki oraz uzyskania pozytywnej ekspozycji w mediach.
„Bardzo się cieszę, że w tym roku możemy również docenić słowackie firmy za ich talent i pomysły, duże ambicje i determinację w pracy, co pozwala im stać się wiodącymi innowatorami w różnych dziedzinach. Deloitte Technology Fast 50 CE co roku pokazuje nam, jak firmy mogą odnosić sukcesy w stale ewoluującym świecie technologii, co może być ogromną motywacją dla uczestników.” powiedziała Ivana Lorencovičová, CEO Deloitte na Czechy i Słowację.
Firmy kształtujące sektor technologiczny w Europie Środkowej konkurują w następujących kategoriach:
- W głównej kategorii rankingu Fast 50 oceniane są firmy, które działają od co najmniej 4 lat i których zysk operacyjny wyniósł co najmniej 100 000 euro w 2021 roku.
- Companies to Watch – kategoria dla młodszych firm, które działają od co najmniej 3 lat i których obroty wynoszą co najmniej 30 000 euro na rok 2021.
- W specjalnej kategorii Impact Stars nagradzane są firmy, które z powodzeniem łączą wspaniałe produkty lub usługi, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo, biznes, innowacyjność, środowisko lub różnorodność.
Konkurs Deloitte Technology Fast 50 CE odbywa się w 18 krajach Europy Środkowej, m.in. na Słowacji, w Czechach, Polsce i na Węgrzech. W ubiegłym roku w konkursie nagrodzono łącznie 11 z 28 zarejestrowanych słowackich firm – Kontentino, Sudolabs, ADUS Technologies, Gentlemen’s, Expandeco, Techband.io, Simplicity, Wilio, Sensoneo, Nexineo i Ambitas.
Partnerami lokalnymi 23. roku programu są międzynarodowy bank Citi oraz sieć coworkingowa HubHub. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na Strona internetowa Deloitte na Słowacji.
Marki:
„Total twitterowy guru. Maven zombie. Myśliciel przez całe życie. Hardcore alkoholowy ninja. Przyszły idol nastolatków”.