Słowacja musi się poprawić w trzech obszarach. Gracze słyszą nie tylko pozytywne rzeczy

Słowacja zanotowała trzecie z rzędu zwycięstwo na Hokejowych Mistrzostwach Świata 2024 W meczu z nowicjuszem w elicie z Polski zwyciężyła 4:0, strzelając ostatecznie dwa gole.
Francja – Słowacja na Mistrzostwach Świata w Hokeju na Lodzie 2024 + komentarz audio

Reprezentanci słowackiego hokeja zmierzą się dziś z Francją, a ich celem będzie kontynuacja zwycięstw z trzech poprzednich pojedynków, a przede wszystkim wykonanie kolejnego kroku w stronę awansu do ćwierćfinału. Piąty mecz Słowacji w Pucharze Świata wystartuje o godzinie 20:20 w Ostrawie. Oglądaj transmisję meczu ONLINE z komentarzem audio na ŠPORT.sk!

Kapitan Tomáš Tatar strzelił gola i miał dwie asysty i już na pierwszy rzut oka zespół czuje się coraz pewniej. Jednak pomimo spokojnego zwycięstwa, podopieczni Craiga Ramsaya nie kryli w meczu samych pozytywów.

Specjaliści hokejowi ŠPORT.sk również poddali szczegółowej analizie środowy mecz pomiędzy Słowacją a Polską Marka Marusiaka A Piotr Kudelka. Zapraszamy do obejrzenia debaty po czwartym wystąpieniu przedstawicieli Słowacji w Ostrawie.

Czego dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?– Co dodało Słowakom pewności na drodze do zwycięstwa?
– czy Polacy bardziej skupili się na kolejnym pojedynku z Kazachstanem?
– jaki może być klucz do wywołania pierwszego ataku?
– co w meczu ozdobiło trzypunktowego kapitana Tomáša Tatara
– w jakich trzech obszarach możliwe są ulepszenia?
– dlaczego zabawa z uśmiechem jest ważna
– dlaczego Craig Ramsay nie przekazuje graczom pozytywnych komentarzy?
– jak zawodnicy doceniają i doceniają wsparcie trybun
– kto jest bardziej zadowolony z goli zdobytych podczas słowackiej zmiany
– dzięki czemu turniej ma dobrą wizytówkę w Czechach
– w najbardziej złożonej drużynie w mistrzostwach
– co stoi za żenującymi wynikami panującego brązowego medalisty z Łotwy

Poprzedni odcinek programu specjalnego o Słowacji podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie 2024:

Dlaczego Slafkovský nie strzela goli?  W pierwszej połowie zagraliśmy najlepiej od wielu lat, Tkachuk się o nas martwiłDlaczego Slafkovský nie strzela goli?  W pierwszej połowie zagraliśmy najlepiej od wielu lat, Tkachuk się o nas martwił

Słowacja rozegra kolejny epicki mecz podczas Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie 2024 w Czechach. Mimo tego, że wyraźnie wygrywaliśmy różnicą 3 bramek, to wynik nagle nas wstrząśnął i błagaliśmy Boga Hokeja, aby w trzeciej kwarcie powstrzymał amerykański huragan. Wreszcie wysłuchał naszych modlitw.