Żylina straciła swój klejnot. Bičachčjan przeniesiony do Polski – Fortuna League – Piłka nożna – Sport

Ormiański piłkarz Vahan Bičachčjan po czterech i pół roku opuszcza MŠK Żylina, a jego nowym pracodawcą będzie polski klub Pogoń Szczecin. Poinformowała o tym oficjalna strona wróżki.Zdjęcie: ,

Vahan Bičachčjan z Żyliny w meczu ze Slovanem.
Były twórca gry MŠK Žilina podpisał już trzyipółletni kontrakt z obecną drużyną Ekstraklasy. Dla „szoszonów” rozegrał w sumie 85 meczów, notując 25 bramek i 15 asyst.

Vahan od dłuższego czasu rozważał tę ofertę i po świętach Bożego Narodzenia powiedział nam, że chciałby spróbować kolejnego wyzwania w swojej karierze. Regularne minuty meczowe odkąd rozpoczął pracę.

Polska rywalizacja jest obecnie pod wieloma względami na wyższym poziomie, o czym świadczą liczne transfery zawodników do wysokiej klasy lig europejskich – powiedział Karol Belaník, dyrektor sportowy MŠK.

Bičachčjan dobrze zapamięta pracę pod Dubą.

Milan Skriniar Czytaj więcej Perfekcyjne wykończenie. W ten sposób Škriniar zainscenizował zwycięstwo nad Rzymianami

„Cztery i pół roku minęło szybko, ale będzie to dla mnie niezapomniany moment. Po raz pierwszy w karierze zacząłem żyć sam, bez rodziny i przyjaciół, z dala od kraju, który tu poznałem.

Nie mówię, że wtedy wszystko było łatwe, wręcz przeciwnie, ja też przeszłam przez trudniejszy okres, ale będę go wspominać przez całe życie i zawsze z uśmiechem. Żylina nauczyła mnie tego, co widzisz na boisku – emocji, charakteru, mentalności, ciągłej motywacji, celów.

Zawsze chodziło o zespół, każdy chciał dać z siebie wszystko dla sukcesu zespołu. Żylina jest tego warta. Nie wyobrażałam sobie dnia wyjazdu, ale niestety tak się stało. Życie jest czasami bardzo emocjonalne” – powiedział Bichachchyan.

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.