W Wyszehradzie na Węgrzech otwarto pasek informacyjny pełen najnowszych czeskich technologii

Węgierskie miasto Visegrd jest popularnym miejscem turystycznym, znanym głównie ze swojego starożytnego zamku, który od czasów starożytnych wznosi się wysoko nad Dunajem i królewskiego kciuka, w którym mieszkało wielu węgierskich królów.

Była to pierwsza w mieście Wyszehrad, gdzie w 1335 r. spotkali się król czeski Jan, król węgierski Karol I Robert i król polski Kazimierz III. Świetnie dyskutuje o współpracy regionalnej. Po upadku żelaznej kurtyny prezydenci i prezydium Czechosłowacji, Polski i Węgier spotkali się na tym spotkaniu w 1991 roku w podziemiach zamku królewskiego i ustanowili tzw. Grupa Wyszehradzka.

Od tego roku, kiedy obchodziliśmy 30. rocznicę podpisania Deklaracji Wyszehradzkiej, miasto Wyszehrad i morderczy czeski szlak, czy też 17 grudnia 2021 r. burmistrz Wyszehradu pan Ery Dnes ma przedstawicieli Cienia i Wyszehrad. Siły dyplomatyczne, w tym ambasador Czech Tibor Bial, otworzyły bar technologiczny z interaktywnym wyświetlaczem przedstawiającym atrakcje miasta, w tym wydarzenia historyczne z 1991 roku. Altn, jego wygląd jest dostosowany do historycznego charakteru tej dawnej królewskiej historii. wszystkie te kraje Grupy Wyszehradzkiej.

Pasek technologiczny o nazwie Vin4m został dostarczony przez Elements dla smart city, stowarzyszenia eksportowego miasta Visegrd, kierowanego przez Morama. W ramach ołtarza oprócz telefonu komórkowego i darmowego Wi-Fi otrzymasz również rower i rower elektryczny od firm Elmon Invest, wyszukuję informacje i oglądam filmy na dużym, interaktywnym ekranie przy użyciu czeskiego oprogramowania firm Ki-Wi cyfrowe. Gminy mogą również używać tego ekranu jako ogólnej tablicy informacyjnej. Oczywiście w zestawie są panele słoneczne, a także inteligentne oświetlenie dostarczane przez Tesla Lightning, które wieczorem może również korzystać z ołtarza Vin4m. Ochronę przed graffiti i innymi uszkodzeniami wizualnymi można następnie zapewnić za pomocą hydrofobowej nanottr firm Usługa zestawu słuchawkowego.

Petr Michlek – Ambasada R w Budapeszcie

zachować3
przechowywać4
zachowaj5
zachować7
zachowaj6

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.