Stalowe rury Esk wspierają największą na świecie ścieżkę drzew w Szwajcarii


KOMUNIKAT PRASOWY

15. bezna 2022

Rury Esk wspierają największą na świecie ścieżkę drzew

Nejdel Trail Crowned Tree na świecie dorastało w Szwajcarii. Nazywa się Dra Trail (Senda Dil Dragun) i ma 1560 metrów. Do budowy wykorzystano rury stalowe Jkl produkowane przez ArcelorMittal Tubular Products Karvin.

seduction esk amtp karvin wyprodukowana na najdłuższy tor w świecie jkl steel pipe znaków. Szwajcarskie standardy i wymagania jakościowe należą do najsurowszych na świecie. Potraktujmy to jako docenienie pracy. Okazało się, że oryginalne produkty Jkl z Karwiny spełniają maksymalne wymagania klientów w naszym kraju i na całym świecie. Cieszymy się, że nasze produkty znajdują się na tak niezwykłych budynkach, k Ren Fabik, redaktor ArcelorMittal Tubular Products Karvin.

Szlak nie wszedł na szczyt światowego drzewa o długości 1560 metrów i zemścił się i prowadzi na 28 metrów nad ziemią. Dwa wejścia łączą trzy platformy widokowe. Ze szczytu znajduje się 73 metrowa zjeżdżalnia. W pełni dostępny szlak został sfabrykowany i zmontowany wraz z materiałami podpierającymi i łączącymi, głównie z dziewięciu lokalnych źródeł.

Ścieżka drzew wyrosła w szwajcarskim regionie Laax w kantonie Gryzonia. Najeźdźcy po raz pierwszy przybyli tam w połowie 2021 r. Nazwa Senda Dil Dragun pochodzi z języka romańskiego (jednego z oryginalnych języków węgierskich) i ładnie oznacza szlak Dra.

Rury stalowe esk do konstrukcji zostały dostarczone bezpośrednio przez ArcelorMittal Tubular Products Karvin Vice Partner Business, Kindlimann AG, tylko Van Leeuwen Group. Unikalny projekt szlaku został zaprojektowany przez lokalną firmę Hofmann & Durisch Architects, realizowany przez miasto Laax i grupę Weisse Arena.

O produktach rurowych ArcelorMittal:

Europejski oddział ArcelorMittal Tubular Products jest paneuropejskim producentem rur i profili stalowych w tych krajach (Czechy, Francja, Rumunia i Polska). Dostarcza swoje produkty na całym kontynencie i zdobyła znaczące rynki międzynarodowe za pośrednictwem dedykowanego zespołu sprzedaży zorganizowanego według kraju i grupy produktów.

Firma, która działa w sektorach energetycznym, budowlanym, inżynieryjnym i motoryzacyjnym, produkuje i sprzedaje prawie całą gamę produktów rurowych z produktami o rosnącej wartości dodanej, opracowanymi we współpracy z jej klientami.

ArcelorMittal Europe Tubular Products oferuje jeden z najszerszych asortymentów małych rur spawanych, aby zaspokoić potrzeby rynku motoryzacyjnego i przemysłu motoryzacyjnego. Firma ArcelorMittal Tubular Products Karvin as od dawna zajmuje się produkcją i sprzedażą spawanych cienkowarstwowych profili stalowych oraz otwartych cienkowarstwowych rur i profili pod logo JKL. Więcej informacji znajdziesz na www.jakl.cz

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.