Polscy robotnicy pojawili się w Internecie. Prace rozbiórkowe nie poszły zgodnie z planem.

Polscy robotnicy niechcący ujawnili się. Internauci doceniają zdjęcia z rozbiórki, która miała miejsce w Koszalinie kilka dni temu. Zadanie było jasne – stopniowo rozbierać wiadukt. Jednak plany nie zawsze idą zgodnie z planem.

Wiadukt w polskim Koszalinie zawalił się jak domek z kart. Prace miały przebiegać etapami, ale rozbiórka nie poszła zgodnie z planem – poinformował portal. Wiadomości Polsatu.

Mężczyźni wykorzystali tę technologię do rozebrania wiaduktu miasta na północy kraju. Gdy młot hydrauliczny koparki wjechał w część mostu, cały wiadukt uderzył w drogę, którą przejeżdżał. Ulica i ścieżka rowerowa pod mostem zostały natychmiast zamknięte przez lokalne władze. Policja nie była wtedy w stanie powiedzieć, czy upadek z mostu kogoś zabił.

Reklama samochodu to hit w internecie.  To cię rozśmieszy

Reklama samochodu to hit w internecie. To cię rozśmieszy

Strażacy przeszukiwali też gruz za pomocą kamer termowizyjnych. Na szczęście do tej pory nie zgłoszono żadnych obrażeń. Jeden samochód zaparkowany pod mostem zostaje zniszczony. Film wywołuje teraz jeszcze więcej kpin w Internecie. Z ujęć jasno wynika, że ​​most naprawdę stopniowo się rozrastał. Po prostu szybciej niż oczekiwano.

TN.cz

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.