Od dziś usługa HBO Max została uruchomiona na platformie Samsung Smart TV na Słowacji

Telewizory Samsung Smart TV z technologią Samsung Smart TV[1] na dzień dzisiejszy oferują platformę streamingową HBO Max[2] WarnerMedia. Nowa platforma będzie dostępna w wielu krajach Europy (Portugalia, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Macedonia Północna, Mołdawia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Holandia). Widzowie mogą cieszyć się wieloma kultowymi klasykami, takimi jak saga o Harrym Potterze czy seriale Przyjaciele, Gra o Tron czy Rodzina Sopranosów. Jednak na platformie pojawią się również nadchodzące wiadomości, takie jak szósta seria z serii Gossip Girl, trzecia seria, Walka o władzę czy przeboje filmowe Duna i Matrix Resurrections.

Ponadto widzowie mają możliwość obejrzenia wschodzących filmów i seriali, m.in. Lakers: Powstanie dynastii, Trzecia seria z serii Euphoria lub Stacja jedenasta.

„Samsung nieustannie dąży do zapewnienia swoim klientom rozrywki domowej na najwyższym poziomie. Nasze telewizory obsługują najnowsze technologie wideo i audio, a widzowie mogą zanurzyć się w różnego rodzaju treści z różnych źródeł. zdeklarowany Nathan SheffieldDyrektor ds. telewizji i dźwięku w Samsung Electronics Europe.

Samsung jest liderem rynku telewizyjnego od 16 lat z rzędu, a platforma Samsung Smart TV oferuje najszerszy zakres zastosowań, w tym wiele platform streamingowych.

Jak pobrać aplikację HBO Max na kompatybilny telewizor Samsung?

Aby pobrać aplikację HBO Max, musisz podłączyć telewizor Samsung Smart TV do Internetu. Następnie wystarczy otworzyć sklep z aplikacjami po lewej stronie głównego paska, wyszukać aplikację HBO MAX, wybrać ją i kliknąć „Pobierz”. Wymagane jest zamówienie. Obecni użytkownicy HBO GO mogą logować się przy użyciu swojej aktualnej nazwy użytkownika i hasła. Nowi klienci mogą złożyć zamówienie na HBOMax.com lub za pośrednictwem Samsung Checkout.

Po więcej informacji odwiedź Aktualności Samsung.


[1]Dostępne w modelach Samsung Smart TV od 2016 r.

[2] Może wystąpić opóźnienie między prezentacją a dostępnością aplikacji. Aplikacja wymaga połączenia z Internetem, aby pobrać i działać poprawnie. Producenci treści wykorzystują Samsung Smart TV do dostarczania aplikacji. Użytkownicy platformy mogą w dowolnym momencie odinstalować lub przestać wspierać swoje aplikacje. Niektóre aplikacje wymagają umów z osobami trzecimi. Niektóre funkcje, aplikacje i usługi wymagają Twojej zgody na dostarczenie i wykorzystanie danych osobowych przy zakupie niektórych akcesoriów. Deweloperzy aplikacji mogą pobierać opłaty za subskrypcje lub koszty umowy.

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.