loader image

Projektowanie i programowanie gier internetowych

 

 

DATA Games Spółka komandytowa – jest integralną częścią Naszej głównej firmy DATA Software Sp. z o.o.

 

Głównym celem Naszej firmy jest zagwarantowanie graczom rozrywki na najwyższym poziomie. Przyjemność z długoterminowej gry, wdrażanie nowinek technicznych i pierwszorzędna grafika to nasze priorytety.

To, co nas łączy to gry, ponieważ są one naszą pasją. Dzięki doświadczeniu w tworzeniu produktów z branży elektronicznej rozrywki, dostarczamy niezwykle grywalne i innowacyjne produkcje na rynek mobilny, i nie tylko.

Nie boimy się nowych technologii – korzystamy z dobrodziejstw rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości, wychodząc dzięki temu na przeciw oczekiwaniom naszych fanów oraz klientów!

Tworzymy gry na platformy webowe, mobilne Android, Windows Phone, iOS. Podczas produkcji wykorzystujemy zewnętrzne silniki między innymi Unity. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie grafiki artystycznej – gry, komiksy, video – animacje oraz grafice użytkowej (strony WWW, aplikacje webowe i desktopowe).

Jesteśmy innowacyjni i dynamiczni. Pracujemy w małych, zwinnych zespołach i wspieramy naszą kulturę oraz jakość środowiska pracy.