Mateusz Pawłowski skończył 18 lat!

Kacper Boski z „Rodzinki.pl” koordynował dużą imprezę z okazji wejścia w dorosłość. W tym ważnym dla niego dniu nie zabrakło jego towarzyszy z planu. Na imprezie pojawiły się seriale Zosia, m.in. Emilia Dankwa (17) i Kuba, grane przez Adama Zdrójkowskiego (22). Zobaczcie, jak po wielu latach wyglądają gwiazdy organizacji!

Mateusz Pawłowski zasłynął w 2011 roku, kiedy zaczynał swoje doświadczenia przy aranżacji znanego wcześniej serialu „Rodzinka.pl”. Młody artysta przeżył dzieciństwo przed tłumem, a jego fani mogli zobaczyć zmianę, przez którą przeszedł przez długi czas.

Ostatnio Kacper z „Rodzinki.pl” jest coraz mniej słyszany, a zaintrygowany osobnik sam odkrywał za pośrednictwem organizacji, jakie ma plany na przyszłość i co robi obecnie. Okazało się, że młodzieniec koncentruje się na nauce, ale nie wyklucza, że ​​później będzie kontynuował swoje doświadczenia z pojawianiem się w serialach.

Obecnie znów wyraźnie mowa o festiwalu, z uwagi na obchody jego osiemnastych urodzin. Gwiazda serialu pojawiła się na niepublikowanych już fotografiach, a jego towarzysze obnosili się z imprezą na wypadek jego dojrzałości.

Mateusz Pawłowski, czyli Kacperek z „Rodzinki.pl”, ma 18 lat. Jak to wygląda dzisiaj?
Mateusz Pawłowski przyznał jakiś czas temu, że do tej pory nie ma kontaktu ze wszystkimi towarzyszami z planu „Rodzinki”. Młody chłopak przyznał, że nadal towarzyszy mu chroniczne rodzeństwo, m.in. Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski, a także Tomasz Karolak, który w aranżacji grał swojego tatę.

To właśnie Kuba Boski, czyli Zdrójkowski, pochwalił wspólnie z Pawłowskim świętowanie osiemnastych urodzin. Przy tej bajecznej okazji była również Emilia Dankwa, która wcieliła się w rolę Zosi, towarzyszki Kacpra Boskiego. To właśnie na Instagramie 17-letniej młodej damy mogliśmy docenić relację z dobrych czasów!

Zdrójkowski i Dankwa bawią się świetnie na osiemnastym Kacpra z „Rodzinki.pl”
Choć niektórym trudno to zaakceptować, serial Kacper Boski jest już dorosły. Mateusz Pawłowski 3 czerwca 2022 skończył 18 lat. Z okazji przejścia koordynował niezwykłą imprezę z licznymi VIP-ami.

Adam Zdrójkowski i Emilia Dankwa, jego towarzysze z serialu, wspominali ważny dzień.

Od czego zacząć hahaha. Dziękuję serdecznie za przyjęcie mnie na swoje osiemnaste urodziny, Matia! Wesołe urodziny rzeczywiście oo! Spotkanie Mateusza Pawłkowskiego i Adama Zdrójkowskiego po tych kilku latach było wyjątkowo wspaniałe. Co więcej, spotkanie z Wami było niesamowite! Wszyscy jesteście idealni i pragnę cię później zobaczyć

~ZOSI NAPISAŁ SERIĘ NA INSTAGRAMIE.

17-latek dodał zdjęcia do sekcji i pochwalił ujęcia z tragicznie zaginionymi towarzyszami
Mateusz Pawłowski: „Rodzinka.pl”, wiek, gdzie występował?
Mateusz Pawłowski przyszedł na świat 3 czerwca 2004 roku w Warszawie. Szacunek zasłużył w 2011 roku, kiedy zaczął zajmować się aranżacją „Rodzinki.pl”. Artysta wcielił się w Kacpra Boskiego, najmłodszego dziecka Natalii i Ludwika Boskich.

Realistyczną prezentację zrealizował w 2017 roku rolą młodzieńczego Maksymiliana Marii Kolbe w filmie „Dwa Korony”.

W 2020 roku wziął udział w programie „Jaka to melodia”, gdzie pokazał się jako wyjątkowy gość.

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.