Górne zdjęcie 2021: Od dinozaura do Merkel. Rok oczami Honza Mudra

Mroczny dzień socjaldemokratów w wyborach parlamentarnych, demonstracje przeciwko prezydentowi Białorusi Łukaszence, portrety celebrytów i film przedstawiający dinozaura im. Zdenka Buriana. Rok 2021 był bardzo kolorowy z punktu widzenia fotografa Honzy Mudry. Odkryj jego skomentowany wybór najlepszych ujęć z serii Top photo.

Seria zdjęć Top przedstawia prace fotografów, których zdjęcia czytelnicy mogą spotkać na stronie Aktuálně.cz, w Hospodářské novinach iw kilku innych tytułach wydawanych przez Economię. Dotychczas ukazały się tam wybór fotografii Jakuba Plíhala, Lukáša Bíby, Tomáša Vocelki, Michala Novotnégo, Libora Fojtíka, Tomáša Škody i Jana Jirkovskiego.

O autorze zdjęć

Honza Mudra (* 1984) jest niezależnym fotografem i grafikiem. W fotografii specjalizuje się głównie w sporcie i filmach dokumentalnych. Studiował szkło, a następnie fotografię. W przeszłości pracował m.in. jako asystent fotografa Davida Krausa lub jako grafik w magazynach i agencjach reklamowych oraz przewodnik po Paryżu. Fotografował m.in. dla Czeskiego Związku Koszykówki, Runczech czy drużyny biathlonowej. Teraz jego zdjęcia można znaleźć w różnych czeskich mediach, m.in. Aktuálně.cz, Hospodářské noviny czy tygodniku Ekonom.

Sieć: mudrajan.wixsite.com/mudra
Instagram: instagram.com/honzamudra203

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.