Gabriel Zábušek jest dyrektorem ds. technologii w Grupie Publicis w regionie CEE

Od stycznia szef Kindred odpowiada również za operacje technologiczne w piętnastu krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Gabriel Zábušek, dyrektor generalny działu danych i technologii Kindred w czeskiej Grupie Publicis, kieruje teraz również usługami technologicznymi grupy komunikacyjnej w Rosji, na Węgrzech, w Polsce, Grecji, Serbii, Rumunii, Bułgarii, Macedonii Północnej, Chorwacji, Słowenii, Łotwie, Litwie, Ukraina i Słowacja. Przyjmuje nową rolę w tym samym czasie, co jego obecne stanowisko w Kindred.

Nominacja odbywa się w czasie, gdy Publicis Groupe łączy swoje możliwości technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej. W nowej roli Zábušek będzie podlegał bezpośrednio Helze Sasd i Konradowi Dorabialským, którzy wspólnie prowadzą nową inicjatywę regionalną Le Pont, ogłoszoną w grudniu ubiegłego roku. W Le Pont, Publicis Groupe CEE oferuje swoim klientom kompleksowe usługi od 600 ekspertów w trzech centrach doskonałości w Czechach (CRM, dane, technologia i rozwój), na Węgrzech (treść, dynamiczna kreatywność) i w Polsce (handel, produkcja). Jednocześnie Gabriel będzie miał bezpośredni kontakt z Tomasem Laukiem, dyrektorem Grupy Publicis na Europę Środkowo-Wschodnią.

„Naszą długoterminową wizją jest bycie partnerem dla naszych klientów w dużych projektach dotyczących zmian cyfrowych i marketingowych. Ściślejsza współpraca z naszymi zespołami technologicznymi pozwoli nam oferować ich specjalistyczne usługi w całym regionie i pracować lepiej w ich możliwościach” – powiedział Gabriel Zábušek .

W nowej roli Zábušek obejmie wszystkie operacje publiczne Publicis Groupe CEE, od tworzenia oprogramowania i wdrażania rozwiązań chmurowych po integrację platform i partnerstwa z dostawcami. Jej priorytetami są ściślejsze sieciowanie wyspecjalizowanych zespołów w regionie i na świecie, a także współpraca przy bieżących i przyszłych projektach. Ponadto koncentruje się na dzieleniu się know-how i narzędziami między rynkami.

„Technologia jest siłą napędową wielu przyszłych kompetencji, które są kluczowe dla działalności naszych klientów. W ostatnich latach w Publicis Groupe CEE zainwestowaliśmy znaczne środki w technologię, a mianowanie Gabriela jest kolejnym logicznym krokiem w celu zapewnienia bliższej i szybszej współpracy skalowalność jakości usług technologicznych” – powiedział Tomáš. Na wolnym powietrzu.

Helga Sasdi, jeden z dyrektorów Le Pont, kontynuowała: „Gabriel to ważna zagadka dla Le Pont i jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią naszego zespołu. Jego duże doświadczenie techniczne i biznesowe, głęboka znajomość technologii i zarządzania zasobami ludzkimi bez wątpienia pomogą przenosimy nasze usługi na wyższy poziom.”

Według innego lidera, Konrada Dorabialskiego, po uruchomieniu Le Pont w grudniu ubiegłego roku nawiązano nowe partnerstwa, a współpraca z Zábuškiem pomoże zmaksymalizować potencjał inicjatywy.

Gabriel Zábušek był pierwotnie architektem oprogramowania z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu sieci i aplikacji. W czeskiej Grupie Publicis jest dyrektorem generalnym działu danych i technologii Kindred, który pomaga firmom cyfrowo przekształcać ich działalność. Wcześniej kierował rozległymi projektami dla Procter & Gamble, CSA, Cisco, Pernod Ricard i EADF.

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.