Druga wicemiss 2021 Jana Vozárová wyjeżdża na Miss Supranational 2022 World Contest

2022.6.22 (Webnoviny.sk) – Zbliża się międzynarodowy konkurs MISS SUPRANATIONAL, którego 13. edycja odbędzie się w Polsce w Nowym Sączu i słowacka delegatka Jana Vozárová, 21 lat, z Púchova, II. Vicemiss Slovakia 2021 już przygotowuje swój wyjazd. Dziś przed mediami w DoubleTree Hilton Bratislava zaprezentowała część swojej garderoby, jednocześnie prezentując strój narodowy i narodowy prezent na światowy konkurs.

Janka bardzo precyzyjnie wybrała modele sukien wieczorowych i koktajlowych i oprócz sprawdzonych nazwisk Lukáš Kimlička, Michaela Ľuptákova, Michaeal Kováčik, Jana Jurčenko, Richard Rozbora, Viera Futáková zwróciła się również do młodych projektantów Zuzany Ľos-Božíkovej, Michaela Turanská i Natália Hnatowa. „Jeśli chodzi o dobór moich strojów, od początku przygotowań wiedziałam, że chcę dać przestrzeń młodym talentom, których na Słowacji jest wiele. Z niecierpliwością czekam na zaprezentowanie pomysłowej twórczości naszych narodowych projektantów” – mówi Jana Vozárová. Finałową suknię wieczorową z gali, poprowadzoną przez Majkę Miklankovą, zapewniła wystawa ślubna WEM i Petra Sliacka Denková, wicemiss roku 2015, a Miss Supranational Europe dodała modelki ze swojego show SUAY. Marka Steve Madden Slovakia zadbała o stylowe buty.
Ważną częścią prezentacji na światowych zawodach jest zawsze strój narodowy. Tym razem Janka zaprezentuje stroje ludowe ze swojego rodzinnego regionu – Púchovská dolina, które pożyczyła jej prywatna kolekcja Adama Staňo oraz Zespół Folklorystyczny Váh. Wariant stroju dla młodej dziewczyny pochodzi ze wsi Záriečie, a dominującym elementem będzie „bukiet” – ozdobna opaska na głowę z łukiem i charakterystycznymi wstążkami. „Jestem bardzo wdzięczna, że ​​mogę nosić ten ślubny kostium. To dla mnie wielkie przeżycie i zaszczyt móc pokazać się jako delegatka ze Słowacji w stroju z mojej rodzinnej doliny” – powiedziała Janka. (poniżej szczegółowa prezentacja odzieży i akcesoriów).
W poniedziałek 27 czerwca wyruszy w drogę do światowej rywalizacji i pojedzie do Polski elektrycznym samochodem DS 3 Crossback E-TENSE, który stał się nieodłączną pomocą podczas jego przygotowań ze stałym położeniem na Słowacji. Poza doborem i dopasowaniem garderoby, butów i akcesoriów, szkolenie Janki składało się głównie z nauki języka w The Bridge, treningu fitness z trenerką osobistą Natalią Kucharovą z Cvičiska, warsztatów makijażu i fryzjerstwa. Zdrowe menu zostało przygotowane przez konsultantkę ds. żywienia, wice-Miss 2003 i Wice-Miss Europy Mirkę Luberdovej. „Bardzo się cieszę, że Janka odpowiedzialnie podeszła do przygotowań do światowego konkursu i pracowała nad sobą. Od krajowego finału wyborów Miss Słowacji w sierpniu zeszłego roku przeszła długą drogę. projektanci.Wszyscy to mamy, kciuki w górę i pomyślimy o tym!, odmówił reżyser konkursu Miss Słowacji Michael Kováčik.
Specjalnym i narodowym prezentem na konkurs Miss Supranational będzie wyjątkowa torebka z kolekcji „Serce Europy” słowackiej pracowni o egzotycznym imieniu Dajan Rodriguez. Darowizna na aukcję charytatywną na rzecz Ukrainy w białym złocie uzupełnioną 12 diamentami powędruje do Polski od jubilera artystycznego Martina Smolki i słowackiego jubilera Loretty.
Koronę wręczy jej następczyni z Namibii Chanique Rabe podczas gali finałowej Miss Supranational 2022 w piątek 15 lipca w Nowym Sączu w Małopolsce.

serwis informacyjny


Więcej na tematy: Brakować, Panna Ponadnarodowa, Konkurencja
Źródło: Webnoviny.sk – Druga wicemiss 2021 Jana Vozárová wyjeżdża na Miss Supranational 2022 World Contest © SITA Wszelkie prawa zastrzeżone.

© SITA Slovenská tisková agentúra as Wszelkie prawa zastrzeżone. SITA Slovenská tisková agentúra as zastrzega sobie wyłączne prawo do wyrażenia zgody na powielanie, rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie tego artykułu i jego części.

Miles Hersey

„Całkowity ekspert w dziedzinie muzyki. Badacz Twittera. Miłośnik popkultury. Fanatyk telewizji przez całe życie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.