Córka (7 lat) słynnego WIDEO z okładki jest już w Polsce!

Siedmioletnia Ukrainka Amelia Anisovich, którą w kijowskim schronie przeciwlotniczym kręcono śpiewając piosenkę z Disney’s Ice Kingdom (Kraina Lodu), jest już bezpieczna w Polsce. Portal brytyjskiej stacji BBC poinformował o tym we wtorek.

Wideo z zeszłego tygodnia, w którym Amelia śpiewa piosenkę Let It Go w zatłoczonym kijowskim schronisku, obejrzały miliony na całym świecie, w tym na Słowacji.

Swoim słodkim głosem przyciągnęła też oryginalna wokalistka kompozycji, Amerykanka Idina Menzelová i kompozytorka Kristen Anderson-Lopez. Zadzwoniła do Amelii „mała dziewczynka o pięknym głosie”.

Po obejrzeniu filmu wiele osób obawiało się, że dziewczyna przeżyje bombardowanie stolicy Ukrainy. Dziś jednak dobra wiadomość spadła, Amelia jest już w Polsce ze swoją babcią.

Dziewczyna i pozostali spędzili sześć dni w bunkrze z minimalną ilością jedzenia i wody, potem 7-letnia Amelia pojechała na dwa dni do Polski. Podróż udała się jej tylko z 15-letnim bratem Miszą, podczas gdy ich rodzice Lilia i Roman zostali w Kijowie.

„Zawsze wiedziałam, że Amelia jest bardzo utalentowana, jest małym aniołkiem, a teraz cały świat o tym wie”, jej 39-letnia matka powiedziała The Sun.

„Ale to tragedia, że ​​stała się gwiazdą śmierci i zniszczenia. Niesamowicie smutno było pożegnać się z własnymi dziećmi, ale to była najlepsza rzecz, jaką mogłem zrobić, aby zachować bezpieczeństwo”. dodała Lilia.

Autorski:
Ewa, TASR

Milton Harris

„Ninja z ekstremalnych podróży. Pisarz. Bezkompromisowy praktyk zombie. Fanatyk popkultury. Student”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.